EON ONE MK2

Wielofunkcyjna kolumna PA z wbudowanym mikserem i DSP z funkcją ładowania.

EON ONE MK2

Przenośna kolumna PA zasilana akumulatorem ze zintegrowanym mikserem i DSP

JBL EON ONE MK2 to zasilana baterią kolumna PA, która łączy wiodącą w swojej klasie wydajność akustyczną, 5-kanałowy cyfrowy mikser, DSP dbx i Lexicon, funkcje Bluetooth i uniwersalną kontrolę aplikacji w lekkim, przenośnym zestawie, który można nosić w jednej ręce.

EON ONE MK2 dostarcza wierności, z którą JBL jest legendarne, łącząc geometrycznie zoptymalizowaną, C-kształtną sieć 8 wysokotonów z głośnikiem 10" zapewniającą wiodącą w klasie przejrzystość i zasięg do 37 Hz, z szeroką dyspersją i maksymalnym poziomem głośności 123 dB.

EON ONE MK2 jest zaprojektowany dla wszechstronności i łatwości użycia: ustawić swój charakterystyczny dźwięk w jednej chwili dzięki pełnemu zestawowi profesjonalnych efektów i presetsów Lexicon i dbx, z kontrolami skalowanymi od początkujących do zaawansowanych. Zmienna wydajność mocy automatycznie optymalizuje wydajność mocy dla operacji na prądzie przemiennym lub baterii. Bezprzewodowe przesyłanie audio Bluetooth i sześciogodzinna praca na baterii dopełniają zalety tego wszechstronnego, uniwersalnego systemu.

EON ONE MK2 jest idealna dla szerokiego grona użytkowników – od ulicznych muzyków i artystów solowych poszukujących dźwięku pro bez zasilania sieciowego, poprzez edukatorów i dostawców usług hotelarskich priorytetyzujących szybką instalację i łatwość obsługi, po kościoły i firmy wynajmujące wymagające przenośnych rozwiązań do zastosowań wewnętrznych i na zewnątrz. Krótko mówiąc: to twój system na każdą okazję, wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

Funkcje

  • Układ C-shaped składający się z 8 głośników wysokotonowych o średnicy 2" zapewnia doskonałą przejrzystość i rozprzestrzenianie się dźwięku 140°H x 30°V, wypełniając całą salę
  • Głośnik niskotonowy 10" w akustycznie zoptymalizowanej obudowie generuje naturalny, gładki bas, aż do 37 Hz
  • Funkcja Variable Power Performance automatycznie optymalizuje wydajność energetyczną, zapewniając o 4 dB wyższe wyjście przy połączeniu ze źródłem zasilania AC: 123 dB SPL szczytowe przy zasilaniu AC, 119 dB szczytowe przy zasilaniu baterią
  • Wbudowany wzmacniacz 1500 watów (szczyt)
  • Pasmo przenoszenia: 37 Hz–20 kHz @ -10 dB; 45 Hz–20 kHz @ -3 dB
  • Łatwo wymienialna bateria zapewnia 6 godzin czasu pracy; bateria jest zintegrowana z dystansownikiem kolumny, aby poprawić stabilność i zoptymalizować akustyczną objętość obudowy dla doskonałej reprodukcji niskich częstotliwości
  • Wbudowany 5-kanałowy cyfrowy mikser zaprojektowany przez inżynierów dźwięku dla zoptymalizowanego przepływu pracy
  • Trzy stałe pokrętła EQ zapewniają szybki, praktyczny dostęp do wbudowanego EQ
  • Kompleksowy zestaw profesjonalnych procesorów DSP Lexicon, w tym reverb, chorus i delay
  • Technologia dbx DriveRack Inside oferuje AFS (Automatic Feedback Suppression), 8 pasm parametrycznego EQ i wygodne presety
  • Soundcraft Easy Ducking automatycznie zmniejsza głośność muzyki po wykryciu mowy
  • Triple-Tier DSP pozwala użytkownikom wybrać kontrolę dla początkujących, zaawansowanych lub profesjonalnych
  • Wejścia/wyjścia obejmują 3 gniazda Neutrik XLR Combo, 1 wejście Hi-Z i zsumowane wejście 3,5 mm/BT
  • Zbalansowana wtyczka ¼" z niezależną kontrolą głośności i opóźnieniem głośnika pozwala na rozszerzenie systemu analogowego
  • Dwa kanały autentycznej zasilającej mocy fantomowej 48V rozszerzają możliwości podłączenia mikrofonów
  • Dwa porty USB umożliwiają ładowanie urządzenia z wbudowanej baterii lub zasilania AC
  • Transmisja audio Bluetooth 5.0 do jednego urządzenia, z możliwością sterowania do 10 jednostek
  • Kolorowy wyświetlacz EasyNav LCD zapewnia dostęp do wszystkich parametrów sterowania
  • Światłowody Simple Success LED wskazują funkcje miksera, takie jak wyciszenie, detekcja sygnału i przycinanie
  • Uniwersalna aplikacja JBL Pro Connect umożliwia sterowanie każdą funkcją do dziesięciu systemów
  • Komponenty PA są przechowywane w obudowie woofera dla łatwego, jednorękiego przenoszenia
  • Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt nośny minimalizuje napięcie w nadgarstku
  • Wytrzymała, lekka obudowa z polipropylenu z stalową osłoną
  • Akcesoria obejmują podwójną ładowarkę akumulatorów i dodatkowe baterie
  • Waga: 42,5 funta (19,3 kg)

Więcej szczegółów

  • NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ AKUSTYCZNA
    EON ONE MK2 wykorzystuje innowacyjne rozwiązania akustyczne rodziny EON, aby zapewnić wyższą moc, lepszą przejrzystość i głębszą zasięg niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Jego geometrycznie zoptymalizowana, C-kształtna tablica ośmiu głośników wysokotonowych 2-calowych pracuje w połączeniu z wooferem 10" w celu zapewnienia płynnego, równomiernego pasma przenoszenia aż do 37 Hz, z szerokim rozrzutem poziomym i głębokim rzutem pionowym, które zapewniają doskonały dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia. Dzięki umieszczeniu baterii w kolumnie obudowa wooferu jest akustycznie zoptymalizowana, aby zapewnić najgłębszy i najbardziej naturalny bas.

  • MOC, KTÓRA PRACUJE INTELIGENTNIE, A NIE CIĘŻKO
    Wzmacniacz EON ONE MK2 o mocy 1500 watów (szczyt) zapewnia czysty, wolny od zniekształceń dźwięk na każdym poziomie głośności. Technologia Variable Power Performance automatycznie optymalizuje wydajność dla zasilania z sieci lub baterii, zapewniając dodatkowe 4 dB headroomu podczas podłączenia do sieci. Będziesz słyszalny głośno i wyraźnie, niezależnie od tego, gdzie grasz.

  • BRZMIJ PROFESJONALNIE DZIĘKI PRO FX
    EON ONE MK2 wyposażony jest w pełny pakiet profesjonalnego DSP, w tym pogłos Lexicon, chorus i delay oraz technologię dbx DriveRack Inside, w tym AFS (Automatic Feedback Suppression) i 8-pasmowy EQ. Prezenterzy, instruktorzy fitness i konferansjerni będą doceniać funkcję Soundcraft Easy Ducking, która obniża głośność muzyki tła za każdym razem, gdy mówisz. Presety DSP i pokładowy sprzętowy EQ z 3 stałymi pokrętłami ułatwiają jeszcze bardziej kształtowanie swojego charakterystycznego brzmienia, szybko.

  • CAŁKOWITA KONTROLA NA TWOICH PALCACH
    EON ONE MK2 można sterować za pomocą uniwersalnej aplikacji JBL Pro Connect, która zapewnia zdalny dostęp do każdej funkcji i presetu, bezpośrednio z telefonu lub tabletu; technologia ActiveSync firmy JBL zapewnia, że aplikacja i LCD systemu zawsze są idealnie zsynchronizowane. EON ONE MK2 oferuje strumieniowanie audio Bluetooth 5.0 na jedno urządzenie, z kontrolą do 10 jednostek.

  • PRZENOŚNY I NIEZAWODNY
    Ważący zaledwie 42,5 funta EON ONE MK2 jest zaprojektowany do przenoszenia jedną ręką i wyposażony w ergonomiczny uchwyt zaprojektowany dla maksymalnego komfortu. System jest obudowany w trwałej obudowie z polipropyłenu, wystarczająco wytrzymałej, aby sprostać najtrudniejszym koncertom; jak każdy głośnik JBL, EON ONE MK2 przechodzi 100 godzin testów wytrzymałościowych, aby zapewnić, że będzie działać bez zarzutu w warunkach rzeczywistych.

Pobrania

Specifications
  Rozmiar Przesłano
file type icon JBL-EON One MK2 Spec Sheet
zaktualizowano: maj 2022
417 KB maj 2022
Brochures
  Wersja Język Rozmiar Przesłano
file type icon JBL 2025 PPA Brochure
en wersja B, zaktualizowano: sie 2025
en  8,45 MB sie 2025
Software
  Wersja Rozmiar Przesłano
Android download icon Pro Connect - Alternate Android Download
wersja 2, wydano: mar 2024
2   57,5 MB mar 2024
Android download icon Pro Connect
wersja 2.4, wydano: lis 2025
2.4   lis 2025
iOS download icon Pro Connect
wersja 2.4, wydano: lis 2025
2.4   lis 2025
download icon for Pro Connect Pro Connect
wersja 3, zaktualizowano: lip 2026
3   62,5 MB lip 2026
User Guides
  Język Rozmiar Przesłano
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide- CN
zh zaktualizowano: sty 2023
zh  7,71 MB sty 2023
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - DE
de zaktualizowano: lut 2022
de  5,96 MB lut 2022
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - RU
ru zaktualizowano: lut 2022
ru  5,96 MB lut 2022
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - PT
pt zaktualizowano: lut 2022
pt  5,97 MB lut 2022
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - FR
fr zaktualizowano: lut 2022
fr  5,95 MB lut 2022
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - ES
es zaktualizowano: lut 2022
es  5,95 MB lut 2022
file type icon JBL-EON One MK2 User Guide - EN
en zaktualizowano: lut 2022
en  4,5 MB lut 2022
Quick Start Guides
  Wersja Język Rozmiar Przesłano
file type icon JBL-EON ONE MK2 Quick Start Guide
en zaktualizowano: mar 2022
  en  1,21 MB mar 2022
file type icon JBL-EON ONE MK2 Quick Start Guide
it wersja 1.2, zaktualizowano: mar 2022
1.2  it  2 MB mar 2022

Jeśli któryś z powyższych linków wyświetla dziwne znaki w przeglądarce, kliknij plik prawym przyciskiem myszy, aby zapisać go na komputerze.

Części i serwis

Specyfikacje

System Type Powered Column PA Speaker
Woofer Size 10”
Tweeter Size 2”
Tweeter Count 8
Max SPL 123 db/119 dB AC/Battery
Freq Range -10 37-20 kHz
Freq Range -3 45-20 kHz
Hor Dispersion 140°
Vert Dispersion 30°
Power Rating 1500W Peak
400W RMS
AC power input 300W 100-120V or 220-240V
Input Impedance 4kΩ balanced Combo
2MΩ balanced Hi-Z Jack
10kΩ 3.5mm single ended 2 channel
Crossover Frequency 230 Hz
I/O 3 - XLR Combo Jacks
1 - 1/4” Hi-Z
1 - 1/8”/BT Summed
1 - X1/4” balanced
Cabinet PP
Weight 19.3kg (42.5 lbs.)
Gross Weight 22.38kg (49.3 lbs.)
Dims 452 x 627 x 730mm(WxDxH)
(17.8 x 24.7 x 28.7 in.(WxDxH))
Battery 97.2 WH, 36V, Lithium Ion

Akcesoria

JBL EON ONE MK2 Dual-battery charger
JBL EON ONE MK2  Dual-battery charger Main photo
Większe obrazy
JBL EON ONE MK2  Dual-battery charger detail thumbnail #1

Czas ładowania: 1 bateria  <3 godziny  lub 2 baterie  <  6 godzin

Napięcie ładowania: 40,7V

Prąd ładowania: 1,2A

Moc znamionowa: 48,84W

Pozycja: pionowa

Napięcie robocze: 100-240V

Masa netto: 1468g

Wymiary (G x S x W): 160x230x135,4mm


Dokumentacja
JBL-EONONEMK2CVR | Pokrowiec JBL EON ONE MK2
JBL-EONONEMK2CVR Main photo
Większe obrazy
JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #1 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #2 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #3 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #4 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #5 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #6 JBL-EONONEMK2CVR detail thumbnail #7

Pokrowiec do głośnika zaprojektowany dla systemu PA JBL EON ONE MKII All-in-One Linear Array

  • Zewnętrzna tkanina poliestrowa 600D: Zapewnia wytrzymałą ochronę odporną na wodę przed wpływami warunków atmosferycznych
  • Wewnętrzna tkanina poliestrowa 210D: Zapewnia miękkie podszewki z wyściółką ze spieninką o grubości 5 mm dla doskonałej ochrony
  • Wycięcie do uchwytu górnego: Z klapą zamykaną na rzep ułatwiającą transport

JBL-EONONEMK2TPR | JBL EON ONE MK2 Transporter
JBL-EONONEMK2TPR Main photo
Większe obrazy
JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #1 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #2 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #3 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #4 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #5 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #6 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #7 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #8 JBL-EONONEMK2TPR detail thumbnail #9

Wóżek transportowy na kółkach do systemu PA JBL EON ONE MKII

  • Transportowy wózek na głośnik: Utrzymuje subwoofer i kolumnę głośnika array razem i chronione podczas transportu
  • Luksusowy pokrowiec na subwoofer: Z trwałym zewnętrznym pokryciem z poliestru i miękkim wnętrzem z trycotu przyłączonym do platformy z kółkami za pomocą sprzączek
  • Zintegrowana platforma z kółkami o grubości 10 mm: Wytrzymuje trudy transportu
  • Wygodny uchwyt do holowania: Do łatwego transportu
  • Wycięcie uchwytu: Z zamknięciem na rzep do łatwego transportu
  • Kieszeń na akcesoria na pokrowcu: Do przechowywania kabli, mikrofonów i podobnych akcesoriów

Aktualności

Filmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wsparcie/FAQ